Final
2/23 Thu
Jonesboro
56
@ Allatoona
61
Final
2/23 Thu
Stratford Academy
34
@ Aquinas
40
Final
2/23 Thu
First Presbyterian
50
@ Athens Christian
58
Final
2/23 Thu
Josey
77
@ Banks County
68
Final
2/23 Thu
Thomson
55
@ Blessed Trinity
48
Final
2/23 Thu
Dacula
64
@ Brunswick
66
Final
2/23 Thu
New Hampstead
68
@ Buford
69
Final
2/23 Thu
Central-Macon
61
@ Calhoun
67
Final
2/23 Thu
Towns County
48
@ Calhoun County
75
Final
2/23 Thu
Dutchtown
57
@ Carver-Atlanta
66
Final
2/23 Thu
Marist
44
@ Carver-Columbus
61
Final
2/23 Thu
Thomasville
51
@ Chattooga
68
Final
2/23 Thu
Lovett
71
@ Crisp County
69
Final
2/23 Thu
Riverwood
64
@ Eagles Landing
63
Final
2/23 Thu
Rockmart
63
@ Early County
93
Final
2/23 Thu
Islands
89
@ East Hall
62
Final
2/23 Thu
Grayson
69
@ Etowah
53
Final
2/23 Thu
Columbia
45
@ Fayette County
66
Final
2/23 Thu
Effingham County
44
@ Gainesville
70
Final
2/23 Thu
Mt. Paran Christian
43
@ Greenforest
74
Final
2/23 Thu
Dublin
50
@ Heard County
45
2/23 Thu
LaFayette
0
@ Henry County
0
Final
2/23 Thu
Brookwood
62
@ Hillgrove
59
Final
2/23 Thu
Cedar Grove
56
@ Jenkins
71
Final
2/23 Thu
Richmond Academy
74
@ LaGrange
85
Final
2/23 Thu
Wesleyan
58
@ Lakeview Academy
60
Final
2/23 Thu
Hapeville Charter
33
@ Laney
66
Final
2/23 Thu
Langston Hughes
59
@ Lee County
56
Final
2/23 Thu
Coahulla Creek
62
@ Liberty County
105
Final
2/23 Thu
Quitman County
64
@ Macon County
88
Final
2/23 Thu
Lambert
50
@ McEachern
69
Final
2/23 Thu
Starr's Mill
33
@ Miller Grove
55
Final
2/23 Thu
Wilcox County
59
@ Montgomery County
60
Final
2/23 Thu
Tattnall County
55
@ Morgan County
82
Final
2/23 Thu
Wheeler
73
@ Mountain View
44
Final
2/23 Thu
Westlake
83
@ Newton
89
Final
2/23 Thu
Colquitt County
59
@ Norcross
66
Final
2/23 Thu
Eagles Landing Christian
44
@ North Cobb Christian
73
Final
2/23 Thu
Perry
68
@ Northwest Whitfield
47
Final
2/23 Thu
Johnson-Savannah
41
@ Pace Academy
49
Final
2/23 Thu
Duluth
76
@ Pebblebrook
89
Final
2/23 Thu
Northside-Warner Robins
80
@ Pope
61
Final
2/23 Thu
Lithonia
55
@ Riverdale
45
Final
2/23 Thu
Westover
73
@ Sandy Creek
84
Final
2/23 Thu
Butler
70
@ South Atlanta
82
Final
2/23 Thu
Glynn Academy
79
@ South Cobb
88
Final
2/23 Thu
Coffee
82
@ South Paulding
90
Final
2/23 Thu
Tallulah Falls
51
@ St. Francis
79
Final
2/23 Thu
Mary Persons
71
@ St. Pius X
74
Final
2/23 Thu
Cedar Shoals
48
@ Statesboro
35
Final
2/23 Thu
Whitefield Academy
59
@ SW Atlanta Christian
61
Final
2/23 Thu
Monticello
62
@ Swainsboro
68
Final
2/23 Thu
Holy Innocents'
56
@ Tattnall Square
71
Final
2/23 Thu
Central-Talbotton
41
@ Taylor County
51
Final
2/23 Thu
Berkmar
55
@ Tift County
72
Final
2/23 Thu
Lincoln County
60
@ Treutlen
75
Final
2/23 Thu
Valdosta
65
@ Tri-Cities
66
Final
2/23 Thu
Hawkinsville
62
@ Turner County
66
Final
2/23 Thu
Stephens County
71
@ Upson-Lee
76
Final
2/23 Thu
Southwest DeKalb
45
@ Warner Robins
65
Final
2/23 Thu
Callaway
62
@ Washington County
72
Final
2/23 Thu
Monroe Area
57
@ Westside-Macon
88
Final
2/23 Thu
Crawford County
43
@ Wilkinson County
71
Final
2/23 Thu
Manchester
59
@ Clinch County
71