Final
10/19 Thu
Rutland
21
@ Central-Macon
38
Final
10/19 Thu
Tucker
62
@ Drew
12
Final
10/19 Thu
Americus-Sumter
55
@ Hardaway
41
Final
10/19 Thu
Shaw
0
@ Northside-Columbus
7
Final
10/19 Thu
Islands
0
@ Windsor Forest
37
Final
10/19 Thu
KIPP Atlanta Charter
32
@ B.E.S.T. Academy
14
Final
10/19 Thu
Dalton
26
@ Harrison
28
Final
10/19 Thu
Beach
49
@ Johnson-Savannah
0
Final
10/19 Thu
Stephenson
35
@ Mt. Zion-Jonesboro
2
Final
10/20 Fri
Chamblee
0
@ Arabia Mountain
42
Final
10/20 Fri
Banneker
23
@ Carver-Atlanta
24
Final
10/20 Fri
Stone Mountain
6
@ Cedar Grove
48
Final
10/20 Fri
Richmond Academy
17
@ Hephzibah
0
Final
10/20 Fri
Calhoun County
0
@ Mitchell County
42
Final
10/20 Fri
Creekside
26
@ Alexander
40
Final
10/20 Fri
Sequoyah
7
@ Allatoona
10
Final
10/20 Fri
Cambridge
6
@ Alpharetta
14
Final
10/20 Fri
Washington-Wilkes
8
@ Aquinas
24
Final
10/20 Fri
Turner County
53
@ Atkinson County
13
Final
10/20 Fri
Benedictine
47
@ Bacon County
13
Final
10/20 Fri
Seminole County
48
@ Baconton Charter
13
Final
10/20 Fri
Burke County
32
@ Baldwin
14
Final
10/20 Fri
Social Circle
6
@ Banks County
38
Final
10/20 Fri
Norcross
45
@ Berkmar
0
Final
10/20 Fri
Appling County
42
@ Brantley County
27
Final
10/20 Fri
Adairsville
13
@ Bremen
31
Final
10/20 Fri
Parkview
27
@ Brookwood
30
Final
10/20 Fri
Jeff Davis
49
@ Bryan County
6
Final
10/20 Fri
Laney
34
@ Butler
28
Final
10/20 Fri
McIntosh County Academy
14
@ Calvary Day
21
Final
10/20 Fri
Wheeler
23
@ Campbell
35
Final
10/20 Fri
Kell
42
@ Carrollton
45
Final
10/20 Fri
Paulding County
38
@ Cass
20
Final
10/20 Fri
Meadowcreek
41
@ Central Gwinnett
34
Final
10/20 Fri
Cartersville
62
@ Chapel Hill
0
Final
10/20 Fri
Terrell County
6
@ Chattahoochee County
19
Final
10/20 Fri
Armuchee
10
@ Chattooga
14
Final
10/20 Fri
Flowery Branch
32
@ Clarke Central
14
Final
10/20 Fri
Savannah Country Day
36
@ Claxton
0
Final
10/20 Fri
Lanier County
7
@ Clinch County
41
Final
10/20 Fri
Miller Grove
25
@ Columbia
20
Final
10/20 Fri
Towns County
14
@ Commerce
38
Final
10/20 Fri
Rockmart
43
@ Coosa
20
Final
10/20 Fri
Cook
7
@ Crisp County
31
Final
10/20 Fri
Thomson
44
@ Cross Creek
14
Final
10/20 Fri
Glascock County
58
@ Cross Keys
12
Final
10/20 Fri
Christian Heritage
14
@ Darlington
42
Final
10/20 Fri
Duluth
28
@ Discovery
14
Final
10/20 Fri
Hapeville Charter
35
@ Douglass
0
Final
10/20 Fri
Northeast
21
@ Dublin
20
Final
10/20 Fri
Centennial
45
@ Dunwoody
7
Final
10/20 Fri
Union Grove
7
@ Dutchtown
43
Final
10/20 Fri
Locust Grove
0
@ Eagles Landing
31
Final
10/20 Fri
Dawson County
56
@ East Hall
48
Final
10/20 Fri
Haralson County
23
@ East Jackson
0
Final
10/20 Fri
Dodge County
54
@ East Laurens
7
Final
10/20 Fri
Hiram
27
@ East Paulding
30
Final
10/20 Fri
Brunswick
42
@ Effingham County
14
Final
10/20 Fri
Rabun County
35
@ Elbert County
7
Final
10/20 Fri
Tattnall Square
35
@ First Presbyterian
41
Final
10/20 Fri
Brooks County
49
@ Fitzgerald
17
Final
10/20 Fri
Osborne
0
@ Forest Park
42
Final
10/20 Fri
Winder-Barrow
16
@ Gainesville
38
Final
10/20 Fri
Athens Academy
36
@ George Walton Academy
3
Final
10/20 Fri
Riverside Military
35
@ Georgia Military
7
Final
10/20 Fri
Northwest Whitfield
51
@ Gilmer
0
Final
10/20 Fri
Westside-Augusta
20
@ Glenn Hills
42
Final
10/20 Fri
Model
3
@ Gordon Central
20
Final
10/20 Fri
North Cobb Christian
21
@ Gordon Lee
7
10/20 Fri
Jackson-Atlanta
0
@ Grady
0
Final
10/20 Fri
Newton
16
@ Grayson
41
Final
10/20 Fri
Evans
52
@ Greenbrier
20
Final
10/20 Fri
Lincoln County
44
@ Greene County
15
Final
10/20 Fri
Dacula
35
@ Habersham Central
28
Final
10/20 Fri
Warren County
18
@ Hancock Central
38
Final
10/20 Fri
Druid Hills
21
@ Henry County
38
Final
10/20 Fri
LaFayette
13
@ Heritage-Catoosa
49
Final
10/20 Fri
CMSMS, SC
12
@ Holy Innocents'
21
Final
10/20 Fri
Upson-Lee
21
@ Howard
22
Final
10/20 Fri
St. Pius X
43
@ Jefferson
29
Final
10/20 Fri
Montgomery County
19
@ Jenkins County
30
Final
10/20 Fri
Emanuel County Institute
48
@ Johnson County
28
Final
10/20 Fri
Ola
7
@ Jones County
37
Final
10/20 Fri
Heard County
49
@ Jordan
15
Final
10/20 Fri
Screven County
42
@ Josey
0
Final
10/20 Fri
Peach County
82
@ Kendrick
0
Final
10/20 Fri
Hillgrove
52
@ Kennesaw Mountain
27
Final
10/20 Fri
Walker
42
@ King's Ridge
7
Final
10/20 Fri
Sandy Creek
41
@ LaGrange
0
Final
10/20 Fri
Heritage-Conyers
49
@ Lakeside-Evans
7
Final
10/20 Fri
Hebron Christian
42
@ Lakeview Academy
26
Final
10/20 Fri
Spencer
21
@ Lamar County
28
Final
10/20 Fri
Apalachee
7
@ Lanier
39
Final
10/20 Fri
Valdosta
31
@ Lee County
28
Final
10/20 Fri
Long County
6
@ Liberty County
62
Final
10/20 Fri
Decatur
23
@ Lithia Springs
7
Final
10/20 Fri
Cedar Shoals
27
@ Loganville
7
Final
10/20 Fri
M. L. King
0
@ Lovejoy
19
Final
10/20 Fri
Fannin County
0
@ Lumpkin County
10
Final
10/20 Fri
Hawkinsville
0
@ Macon County
41
Final
10/20 Fri
North Oconee
9
@ Madison County
21
Final
10/20 Fri
Blessed Trinity
24
@ Marist
25
Final
10/20 Fri
North Paulding
7
@ McEachern
14
Final
10/20 Fri
Griffin
41
@ McIntosh
28
Final
10/20 Fri
Toombs County
44
@ Metter
6
Final
10/20 Fri
Mountain View
20
@ Mill Creek
17
Final
10/20 Fri
Forsyth Central
0
@ Milton
17
Final
10/20 Fri
Fayette County
7
@ Morrow
14
Final
10/20 Fri
Twiggs County
0
@ Mt. de Sales
31
Final
10/20 Fri
Fellowship Christian
37
@ Mt. Pisgah Christian
45
Final
10/20 Fri
Trion
34
@ Mt. Zion, Carroll
20
Final
10/20 Fri
Jonesboro
41
@ Mundy's Mill
20
Final
10/20 Fri
Lakeview-Fort Oglethorpe
51
@ Murray County
31
Final
10/20 Fri
Hughes
26
@ New Manchester
6
Final
10/20 Fri
Marietta
0
@ North Cobb
7
Final
10/20 Fri
Greater Atlanta Christian
56
@ North Hall
6
Final
10/20 Fri
Coahulla Creek
0
@ North Murray
57
Final
10/20 Fri
Tri-Cities
20
@ Northgate
21
Final
10/20 Fri
Coffee
14
@ Northside-Warner Robins
12
Final
10/20 Fri
North Atlanta
3
@ Northview
28
Final
10/20 Fri
Monticello
34
@ Oglethorpe County
0
Final
10/20 Fri
Greenville
0
@ Our Lady of Mercy
32
Final
10/20 Fri
McNair
3
@ Pace Academy
33
Final
10/20 Fri
East Coweta
28
@ Pebblebrook
35
Final
10/20 Fri
Dade County
14
@ Pepperell
36
Final
10/20 Fri
Ridgeland
55
@ Pickens
21
Final
10/20 Fri
Tattnall County
22
@ Pierce County
31
Final
10/20 Fri
Westside-Macon
19
@ Pike County
13
Final
10/20 Fri
Whitefield Academy
25
@ Pinecrest Academy
7
Final
10/20 Fri
Chattahoochee
46
@ Pope
41
Final
10/20 Fri
Savannah Christian
31
@ Portal
6
Final
10/20 Fri
Athens Christian
39
@ Providence Christian
6
Final
10/20 Fri
Miller County
50
@ Randolph-Clay
0
Final
10/20 Fri
Towers
13
@ Redan
6
Final
10/20 Fri
Glynn Academy
7
@ Richmond Hill
12
Final
10/20 Fri
Sprayberry
17
@ River Ridge
14
Final
10/20 Fri
Whitewater
22
@ Riverdale
6
Final
10/20 Fri
North Springs
21
@ Riverwood
13
Final
10/20 Fri
Archer
58
@ Rockdale County
7
Final
10/20 Fri
Etowah
28
@ Roswell
21
Final
10/20 Fri
North Clayton
8
@ Salem
7
First
10/20 Fri
Jenkins
0
@ Savannah
0
Final
10/20 Fri
Crawford County
0
@ Schley County
45
Final
10/20 Fri
Calhoun
41
@ Sonoraville
3
10/20 Fri
Washington
0
@ South Atlanta
0
Final
10/20 Fri
Creekview
33
@ South Cobb
7
Final
10/20 Fri
Ware County
35
@ South Effingham
3
Final
10/20 Fri
North Forsyth
10
@ South Forsyth
47
10/20 Fri
Mays
0
@ South Paulding
0
Final
10/20 Fri
Groves
6
@ Southeast Bulloch
56
Final
10/20 Fri
Lithonia
7
@ Southwest DeKalb
14
Final
10/20 Fri
Perry
7
@ Spalding
31
Final
10/20 Fri
Oconee County
17
@ Stephens County
24
Final
10/20 Fri
Pelham
67
@ Stewart County
6
Final
10/20 Fri
Hampton
0
@ Stockbridge
35
Final
10/20 Fri
Wilkinson County
21
@ Stratford Academy
38
Final
10/20 Fri
Eagles Landing Christian
54
@ Strong Rock Christian
0
Final
10/20 Fri
Dooly County
48
@ Taylor County
41
Final
10/20 Fri
Charlton County
28
@ Telfair County
13
Final
10/20 Fri
Callaway
48
@ Temple
21
Final
10/20 Fri
Bainbridge
63
@ Thomas County Central
14
Final
10/20 Fri
Colquitt County
35
@ Tift County
38
Final
10/20 Fri
Wheeler County
33
@ Treutlen
6
Final
10/20 Fri
Cedartown
21
@ Troup
18
Final
10/20 Fri
Harris County
35
@ Veterans
7
Final
10/20 Fri
Swainsboro
0
@ Vidalia
14
Final
10/20 Fri
Rome
45
@ Villa Rica
7
Final
10/20 Fri
Buford
49
@ Walnut Grove
0
Final
10/20 Fri
Lassiter
19
@ Walton
42
Final
10/20 Fri
Southwest
14
@ Washington County
34
Final
10/20 Fri
Landmark Christian
0
@ Wesleyan
72
Final
10/20 Fri
Lambert
24
@ West Forsyth
28
Final
10/20 Fri
Mary Persons
28
@ West Laurens
9
Final
10/20 Fri
Newnan
0
@ Westlake
27
Final
10/20 Fri
Lovett
21
@ Westminster
14
Final
10/20 Fri
Cairo
39
@ Westover
6
Final
10/20 Fri
Chestatee
27
@ White County
56
Final
10/20 Fri
Irwin County
52
@ Wilcox County
3
Final
10/20 Fri
Cherokee
6
@ Woodstock
30
Final
10/20 Fri
Luella
22
@ Woodward Academy
57
Final
10/20 Fri
Dougherty
26
@ Worth County
13
Final
10/20 Fri
Peachtree Ridge
8
@ North Gwinnett
44
Final
10/20 Fri
Wayne County
52
@ New Hampstead
16
Final
10/20 Fri
Camden County
10
@ Lowndes
52
Final
10/20 Fri
Chiles, Fla
12
@ Thomasville
49
Final
10/20 Fri
Mt. Paran Christian
42
@ St. Francis
6
Final
10/20 Fri
Hart County
7
@ Morgan County
20
Final
10/21 Sat
Grady
7
@ Jackson-Atlanta
45
Final
10/21 Sat
Jenkins
22
@ Savannah
21
Final
10/21 Sat
South Atlanta
0
@ Washington
19
Final
10/21 Sat
South Paulding
0
@ Mays
49